preloader

Lampy UVC - Candora Polska - Systemy biodezynfekcji i ochrony zdrowia

Home > Lampy UVC

Lampy bakteriobójcze UV-C. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich Klientów i Pracowników

Lampy UV-C zapewniają bezpieczne, niezawodne i trwałe rozwiązanie do oczyszczania powierzchni i powietrza. Emitowane przez lampy bakteriobójcze promieniowanie ultrafioletowe nieodwracalnie usuwa bakterie, pleśnie , wirusy, grzyby i inne drobnoustroje. Promieniowanie UV-C jest skutecznym narzędziem do walki z koronawirusem COVID19

Promieniowanie świetlówek bakteriobójczych jest jedną z najbardziej efektywnych metod dezynfekcji powietrza. Emitowane przez nie promieniowanie ultrafioletowe o długości fali 250 -265 nm bardzo skutecznie niszczy wszelkiego typu bakterie, wirusy, pleśnie i grzyby, nie powodując żadnego skażenia chemicznego i eliminuje konieczność stosowania innych środków chemicznych. Wymuszony obieg powietrza przez komorę przepływową o specjalistycznej budowie, zapewniającej szczelność, pozwala na bezpieczną i łatwą dezynfekcję powietrza.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Główny Inspektorat Sanitarny potwierdzają skuteczność promieniowania UV-C i rekomendują taką metodę jako sposób na walkę z pandemią COVID-19.

UVC30BASE

Profesjonalna lampa UVC30BASE o wysokiej mocy (30W) z wyłącznikiem i przewodem zasilającym. Gotowa do działania wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Twój biznes.

Zobacz

UVC40BASE

Profesjonalna lampa UVC40BASE o wysokiej mocy (40W) z wyłącznikiem i przewodem zasilającym. Gotowa do działania wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Twój biznes.

Zobacz

UVC55FLOW

Profesjonalna lampa UVC55FLOW o mocy 55W z wbudowanym licznikiem czasu pracy oraz pilotem zdalnego sterowania. Gotowa do działania wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Twój biznes.

Zobacz

UVC110FLOW

Profesjonalna lampa UVC110FLOW o mocy 110W z wbudowanym licznikiem czasu pracy oraz pilotem zdalnego sterowania. Gotowa do działania wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Twój biznes.

Zobacz